KA_logo_v2

For studenter

Studiestart

Snart braker det løs med studiestart i Roma, Barcelona, Berlin og Paris. Alle hjerter gleder seg ❤️ Her finner du sentral praktisk og faglig informasjon.

Kontaktinformasjon

SENTERLEDERE I ROMA

Sigrid Albert Rikheim, +47 90992589, sigrid@kulturakademiet.no

Victoria Tømmeraas Berg, +47 48159413, victoria@kulturakademiet.no

Ida Frette, +39 3519781543, ida@kulturakademiet.no

SENTERLEDERE I BARCELONA

Håvard Enstad, +34 679150754, enstadha@gmail.com

Andrew Smith, +34 653495722, aesmith411@gmail.com

SENTERLEDER I BERLIN

Gina Tandberg, +49-(0)-15202176083, gina@kulturakademiet.no

SENTERLEDERE I PARIS

Ragnhild Sommer Tabet, +33 623812128, ragnhild@kulturakademiet.no

Ina Charlotte Bjørbekk, +47 93084527, ina@kulturakademiet.no

KULTURAKADEMIETS HOVEDKONTOR

+47-22438200, info@kulturakademiet.no