KA_logo_v2

For studenter

Studiestart

Snart braker det løs med studiestart i Roma, København, Barcelona, Berlin og Paris. Alle hjerter gleder seg ❤️ Her finner du sentral praktisk og faglig informasjon.

Kontaktinformasjon

SENTERLEDERE I ROMA

Sigrid Albert Rikheim, +47-90992589, sigrid@kulturakademiet.no

Victoria Tømmeraas Berg, +47-48159413, victoria@kulturakademiet.no

SENTERLEDERE I BARCELONA

Håvard Enstad, +34-679150754, enstadha@gmail.com

Andrew Smith, +34-653495722, aesmith411@gmail.com

SENTERLEDER I BERLIN

Gina Tandberg, +49-(0)-15202176083, gina@kulturakademiet.no

SENTERLEDER I PARIS

Ragnhild Sommer Tabet, +33-623812128, ragnhild@kulturakademiet.no

SENTERLEDER I KØBENHAVN

Julie Stokkendal, +45-30482278, julie@kulturakademiet.no

KULTURAKADEMIETS HOVEDKONTOR

+47-22438200, info@kulturakademiet.no